Co możemy zaoferować Twojej firmie?
wiecej
biznesowa galanteria Pier Luigi
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertę na włoską galanterię skórzaną marki Pier Luigi. Każdy z wyrobów skórzanych ma swój indywidualny charakter i jest idealnym gadżetem reklamowym dla kluczowych Klientów.
wiecej
Pier Luigi
Wysokiej jakości, eleganckie metalowe zestawy piśmienne (pióro + długopis lub sam długopis), pokryte czarną lub czerwoną laką. Możliwość znakowania laserowego (podłoże srebrne)
wiecej
setki gadżetów w jednym miejscu
W naszej ofercie znajdziecie Państwo setki gadżetów reklamowych podzielonych na kilka katalogów. W każdym z nich znajduje się przekrój gadżetów od najtańszych, masowych aż po te ekskluzywne dla Klientów kluczowych.
wiecej
wiecej
wiecej
wiecej
sitodruk, tampodruk, laser, tłoczenie
W związku z faktem posiadania parku maszynowego zawierającego między innymi karuzelę sitodrukową, tamponiarki, lasery CO2 oraz YAG, maszyny do tłoczenia w małym i dużym formacie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu znakowanie / logowanie produktów w najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie.
wiecej
książkowe Pier Luigi i ściennne
Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości w dziedzinie kalendarzy książkowych. Na stronie prezentujemy kalendarze książkowe- nowe linie wzornicze, rodzaje opraw kalendarzy książkowych, ...
wiecej
wiecej
wiecej
Poligrafia
druk cyfrowy i offsetowy
Dzięki stałej współpracy z najlepszymi drukarniami w regionie oraz własnemu studiu graficznemu oferujemy kompleksową obsługę Państwa firmy w mateirały drukowane takie jak: wizytówki, ulotki, papier firmowy, katalogi, itp
wiecej
trójdzielne, plakaty, wieloplanszowe
W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz kalendarzy typowych: plakatowe, trójdzielne, jednodzielne, wieloplanszowe, biurkowe, biuwary.
wiecej
wiecej
Zaufali nam:
Solidni w biznesie
Start - O firmie - Aktualności - Oferta - Usługi - Kontakt
Copyrights © 2013 ASS-3. Wszelkie prawa zastrzeżone.