Kilka słow o nas?

Firma A.S.S.-3 powstała w 1993 roku i od początku swojej działalności zajmuje się importem, produkcją i dystrybucją - galanterii skórzanej i upominków reklamowych.

Swoją markę Pier Luigi utworzyła około roku 2002 na początku produkując pod nią tylko wyroby skórzane takie jak portfele, wizytowniki, paski itd. Od 2010 roku rozpoczęliśmy produkcję kalendarzy książkowcy, która od tamtego czasu co roku zaskakuje bardzo ciekawym wzornictwem oraz szerokim zakresem dodatków takich jak: przetłoczenia spadowe, metalowy rok, zapięcie na magnez, indywidualne przeszycia oraz wiele innych rozwiązań na których zależy naszemu klientowi.

Pier Luigi

Firma A.S.S.-3 to renomowany producent najwyższej jakości kalendarzy książkowych oraz galanterii skórzanej marki Pier Luigi. Jesteśmy ponadto jedną z największych i najbardziej znanych agencji reklamowych na śląsku z własnym bardzo szerokim parkiem maszynowym.
wiecej
biznesowa galanteria Pier Luigi
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertę na włoską galanterię skórzaną marki Pier Luigi. Każdy z wyrobów skórzanych ma swój indywidualny charakter i jest idealnym gadżetem reklamowym dla kluczowych Klientów.
wiecej
książkowe Pier Luigi i ściennne
Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości w dziedzinie kalendarzy książkowych. Na stronie prezentujemy kalendarze książkowe- nowe linie wzornicze, rodzaje opraw kalendarzy książkowych, ...
wiecej
sitodruk, tampodruk, laser
W związku z faktem posiadania parku maszynowego zawierającego między innymi karyzelę sitodrukową, tamponiarki, lasery CO2 oraz YAG jesteśmy w stanie zaoferować Państwu znakowanie / logowanie produktów w najwyższej jakości i najniższej cenie.
wiecej
wiecej
wiecej
Zaufali nam:
Solidni w biznesie
Start - O firmie - Aktualności - Oferta - Usługi - Kontakt
Copyrights © 2013 ASS-3. Wszelkie prawa zastrzeżone.